PL | EN

Certyfikaty

Firma "Sealab" działa w oparciu o najnowsze technologie, nasze rozwiązania spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i seminariach, aby zawsze podążać za aktualnymi rozwiązaniami w branży.

Potwierdzone jest to następującymi certyfikatami.

Certyfikaty Zintegrowanego systemu wykrywania gazu i pożaru IFG Autrosafe

dnv logo - certyfikat zintegrowanego systemu wykrywania gazu i pożaru IFG Autrosafe

Det Norske Veritas

lloyds logo - certyfikat zintegrowanego systemu wykrywania gazu i pożaru IFG Autrosafe

Lloyd's Register of Shipping

abs logo - certyfikat zintegrowanego systemu wykrywania gazu i pożaru IFG Autrosafe

American Bureau of Shipping

Certyfikaty Systemu sygnalizacji pożaru Autrosafe

dnv logo - certyfikat systemu sygnalizacji pożaru Autrosafe

Det Norske Veritas

lloyds logo - certyfikat systemu sygnalizacji pożaru Autrosafe

Lloyd's Register of Shipping

abs logo - certyfikat systemu sygnalizacji pożaru Autrosafe

American Bureau of Shipping

cnbop logo - certyfikat systemu sygnalizacji pożaru Autrosafe

Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej

Certyfikaty Ex sygnalizatorów E2S

kema logo - certyfikat Ex sygnalizatorów E2S

ATEX certyfikat

e2s logo - certyfikat Ex sygnalizatorów E2S

UL certyfikat

iecex logo - certyfikat Ex sygnalizatorów E2S

IECEx certyfikat

Systemy przeciwpożarowe

Pożar niesie ze sobą ogromne ryzyko zarówno dla ludzi, jak i mienia o wysokiej wartości. Zagrożenie jego wybuchem jest szczególnie wysokie tam, gdzie wykorzystuje się lub transportuje paliwa i inne substancje łatwopalne. Są to zarówno obiekty lądowe, jak i jednostki pływające – tankowce czy okręty marynarki wojennej. W miejscach, w których przypadkowa iskra może być przyczyną tragedii, są niezbędne systemy przeciwpożarowe, systemy detekcji gazu oraz różne urządzenia ostrzegawcze. W takim asortymencie specjalizuje się nasza firma. Oferujemy bardzo skuteczne, nowoczesne technologie opracowane przez uznane przedsiębiorstwa, dzięki którym znacznie wzrasta bezpieczeństwo obiektów czy jednostek pływających. Proponowane systemy detekcji, czujniki i inne produkty sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, w których niezbędne jest kalkulowanie ryzyka i jego maksymalne ograniczanie. Właśnie dlatego dystrybuujemy tylko sprawdzone systemy przeciwpożarowe, przetestowane i zaakceptowane przez setki przedsiębiorstw na całym świecie, dzięki czemu mogą być Państwo pewni ich skutecznego działania.

Specyfika działania instalacji przeciwpożarowych

Zakup systemów przeciwpożarowych powinien być zawsze poprzedzony skrupulatną analizą ryzyka, która polega na określeniu, jakie niebezpieczeństwa mogą wynikać ze specyfiki działania danego podmiotu i w jaki sposób można im przeciwdziałać. Ryzyko to musi być nie tylko dobrze rozpoznane, ale również na bieżąco monitorowane, by zminimalizować potencjalne, niebezpieczne sytuacje. Instalacje przeciwpożarowe w przedsiębiorstwach są tego istotnym elementem i stanowią jedną z głównych części automatyki przeciwpożarowej lokowanej w budynkach. To one odpowiadają za uruchomienie pozostałych elementów instalacji, a od sprawności ich działania będzie zależało m.in. to, czy pożar będzie można szybko ugasić. Szybkość jest tutaj kluczowa, gdyż pozwala na ograniczenie potencjalnych strat materialnych w zakładach.

Czym kierować się przy wyborze systemów przeciwpożarowych?

Ze względu na ważną funkcję jaką pełnią, wybór systemów przeciwpożarowych to nie lada wyzwanie. Czym więc kierować się przy ich zakupie?

  • Najlepiej wybierać kompleksowe rozwiązania gwarantujące pełną ochronę, od urządzeń sygnalizujących i czujników, aż po systemy gaszenia.
  • Korzystać z rozwiązań znanych w branży marek, które gwarantują niezawodność.
  • Korzystać z urządzeń posiadających certyfikaty i dopuszczenia potwierdzających wysoką jakość produktów.
  • Dobierać systemy przeciwpożarowe dostosowane stricte do specyfiki działalności przedsiębiorstwa, gdyż tylko wtedy można zminimalizować ryzyko wynikające z niebezpiecznych zdarzeń.
  • Zwracać uwagę na intuicyjność obsługi systemów przeciwpożarowych tak, aby każdy pracownik wiedział, w jaki sposób one działają i jak reagować na wysyłane przez nie komunikaty.

Jeśli są Państwo zainteresowani proponowanymi przez nas systemami przeciwpożarowymi, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.

RODO

I Informacje ogólne

II Dane osobowe

III Informacja o plikach cookies.

IV Zarządzanie plikami cookies – jak w praktyce wyrażać i cofać zgodę?

V Udostępnienie danych.

VI Postanowienia końcowe